Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BAUER AUDIO - niemieckie gramofony na polskim rynku (2.05.2012)

Galeria Audio wprowadziła na naszy rynek produkty Bauer Audio. Bauer Audio to nieduża firma z Monachium, założona przez Willibalda Bauera. Głównym elementem oferty jest gramofon dps, którego nazwa pochodzi od niemieckiego słowa gramofon - der plattenspieler.

Konstruktor interesował się gramofonami już od lat młodzieńczych, a w 1999 roku skonstruował pierwszą wersję dps. Czerpiąc inspirację z takich źródeł jak gramofon Linn LP12 i czy produkty Well Tempered Lab stworzył konstrukcję o minimalistycznej prostej i klasycznej formie.

Obecnie w ofercie firmy znajduje się jeden produkt, w dwóch wersjach - dps2 i dps3. Model dps2 z ramieniem Rega RB-700 kosztuje 19.900 złotych, a z ramieniem dps 25.900 złotych. Sam dps2 bez ramieniea to koszt 15.900 złotych. W ofercie jest też przedwzmacniacz gramofonowy dps phono stage za 9.900 złotych.

[zdjęcie gramofonu Bauer Audio dps]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl