Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - audiofilskie słuchawki HE-500 i HE-300 (27.04.2012)

Ostatnio na rynek europejski, w tym także do Polski, trafiły dwa modele słuchawek HiFiMAN. Obydwa modele mają dość wysokie ceny i są adresowane do wymagających klientów.

Magnetostatyczne, otwarte słuchawki HE-500 (cena 3.799 PLN) to pierwszy model HiFiMAN, który nie wymaga wzmacniacza o dużej mocy. Jest zdolny do współpracy nawet z wyższymi modelami amplitunerów kina domowego. Przetwornik planarny ma mylarową membranę pokrytą jednostronnie aluminium z zatopioną cewką, umieszczoną pomiędzy dwoma magnesami. Obudowa ma kolor czarny. W zestawie jest dodatkowa para nausznic welurowych. Zalecany przez producenta czas wygrzewania to 150 godzin.

Dane techniczne HiFiMAN HE-500:

HE-300 (cena 1.195 PLN) to pierwsze w historii HiFiMAN słuchawki dynamiczne. Model ten jest rezultatem poszukiwań audiofilskich słuchawek zdolnych do współpracy z dowolnym źródłem przenośnym. W efekcie są to najlżejsze (270 gram), najskuteczniejsze i najtańsze słuchawki nauszne HiFiMANa jakie kiedykolwiek powstały. HE-300 to słuchawki otwarte. Ich dynamiczny przetwornik ma średnicę 50mm. Srebrna obudowa ma czarne dodatki. Producent zaleca 100 godzin wygrzewania.

Dane techniczne HiFiMAN HE-300:

[zdjęcie słuchawek Hi-Fi Man HE-500]
[zdjęcie słuchawek Hi-Fi Man HE-300]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl