Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AVCON - stolik do sprzętu audio (25.04.2012)

Firma Avcon - krajowy producent kolumn głośnikowych oraz paneli akustycznych - wprowadza do oferty ekskluzywne stoliki audio. W tej chwili dostępny jest jeden model, jednak oferta ma być powiększana by spełnić wymagania estetyczne odbiorców o różnych gustach.

Budowa stolika uwzględnia minimalizację wpływu drgań przenoszonych z podłoża na urządzenia audio znajdujące się na wszystkich półkach. Zadanie to realizowane jest poprzez odpowiednią konfigurację poszczególnych elementów składowych takich jak konstrukcja nośna, właściwa półka oraz elementy wibroizolacyjne (elastyczne oraz zintegrowane kolce).

Kolorystyka, wymiary, konfiguracja półek oraz cena ustalane są indywidualnie. Producent podaje, że cena brutto powinna się mieścić w przedziale od 2.500 do 5.500 złotych.

[zdjęcie stolika do sprzętu audio Avcon]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl