Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TRACER - trzy nowe modele słuchawek (25.04.2012)

Tracer zaprezentował ostatnio trzy nowe modele słuchawek. Wszystkie mają 24-miesięczną gwarancję.

Tracer Sin (cena 199 złotych) są wykonane z miękkiej skóry i wytrzymałego plastiku. Bezprzewodowa łączność z komputerem w technologii 2.4 GHz daje zasięg działania do 10 metrów. Wbudowany pojemny akumulator pozwala na pracę do 10 godzin. Słuchawki są również wyposażone w odłączany mikrofon ze złączem mini-jack i regulator głośności. Masa tego modelu to 217g.

Słuchawki Tracer Teemo (cena 110 złotych) mają lekką konstrukcję oraz duże nauszniki co ma zapewnić komfort nawet przy wielogodzinnych odsłuchach. Teemo są również wyposażone w wysuwany mikrofon o wysokiej czułości, regulator głośności oraz długi (2m) kabel zakończony wtykiem mini-jack. Impedancja słuchawek to 32Ω.

Tracer Shen (cena 95 złotych) to z kolei słuchawki bez mikrofonu. Mają one nauszniki dobrze tłumiące odgłosy zewnętrzne. Konstrukcja pozwala na szybkie złożenie słuchawek. Dwumetrowy kabel zkończony jest wtykiem mini-jack, a do słuchawek dołączony jest adapter z wtyku 3.5mm na 6.3mm. Słuchawki mają regukację głośności. Impedancja wynosi 32Ω.

[zdjęcie słuchawek Tracer Sin]
[zdjęcie słuchawek Tracer Teemo]
[zdjęcie słuchawek Tracer Shen]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl