Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - podłogowe kolumny XN Carisma (16.04.2012)

XN Carisma to nowa dwu-i-półdrożna kolumna podłogowa Xaviana. Cena tych zestawów to 12.990 złotych. Mają one 5-letnią gwarancję.

Zastosowany głośnik basowy to 18W/Xavian. Ten 18-centymetrowy przetwornik został opracowany we współpracy z firmą Scan-Speak. Ma on papierową membranę z włóknami węglowymi, cewkę 42 mm, układ napędowy SD1 o niskich zniekształceniach. Głośnik średnio-niskotonowy to też 18-centymetrowa konstrukcja ze Scan-Speak'a, także z papierową membraną z włóknami węglowymi, 42-milimetrową cewką i napędem SD1. Głośnik wysokotonowy to pierścieniowy Scan-Speak, z cewką 26 mm, miedzianym pierścieniem zwierającym, podwójnym magnesem i z powiększoną komorą.

Cała kolumna jest wytwarzana ręcznie w Republice Czeskiej. Obudowa z 22 mm MDF jest wytłumiana matami bitumicznymi. Aluminiowe tunele BR są umieszczone na tylnej ściance. Do połączenia służy pojedyncza para terminali Xavian.

Dane techniczne zestawów Xavian XN Carisma:

[zdjęcie zestawów Xavian XN Carisma]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl