Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - seria słuchawek CityScape (14.04.2012)

W kwietniu i w maju na rynek wchodzą nowe słuchawki Philips CityScape. Jak pisze producent są one zainspirowane sześcioma najbardziej dynamicznymi miastami świata i powstały we współpracy z ponad setką twórczych mieszkańców tych miast, czyli Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Szanghaju, Paryża oraz Tokio.

Kolekcja CitiScape składa się z trzech modeli słuchawek nausznych i jednego modelu dousznych. Po raz pierwszy zastosowano funkcję pod nazwą MusicSeal, czyli podwójne ściany elementów nausznych i dobrze zabezpieczone krawędzie między poduszkami do podniesienia izolacji. Oprócz tego kolekcja CitiScape daje możliwość szybkiego przełączenia trybu muzyki na tryb rozmowy, gdy dzwoni telefon - można go odebrać dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Zamknięte, dynamiczne słuchawki Uptown (459 złotych, w sprzedaży od maja, kod SHL5905) mają impedancję 32 omy. 40-milimetrowe przetworniki mają neodymowy magnes i membranę w postaci mylarowej kopułki. Piankowe poduszki dopasowują się do kształtu ucha, a pałąk jest wypełniony powietrzem i pikowany. Płaski, nieplączący się przewód o długości 1,2 m ma przewodnik z miedzi beztlenowej i jest zakończony pozłacanym wtykiem mini-jack 3,5 mm.

Nauszne, dynamiczne słuchawki Downtown (319 złotych, w sprzedaży od kwietnia, kod SHL5605PP) mają impedancję 32 omy. 40-milimetrowe przetworniki mają neodymowy magnes i membranę w postaci mylarowej kopułki. Poduszki nauszne izolują od otoczenia i dopasowują się do kształtu ucha. Pałąk pokryty jest miękką tkaniną. Płaski, nieplączący się przewód o długości 1,2 m ma przewodnik z miedzi beztlenowej i jest zakończony pozłacanym wtykiem mini-jack 3,5 mm.

Nauszne słuchawki dynamiczne Shibuya (cena 229 złotych, w sprzedaży od kwietnia, kod SHL5205PP) mają impedancję 32 omy. Przetwornik o średnicy 40mm ma membranę w postaci mylarowej kopułki. Nieplączący, płaski przewód z miedzi beztlenowej o długości 1,2 m zakończony jest pozłacanym wtykiem mini-jack 3,5 mm. Miękki, porowaty pałąk na głowę oraz miękkie, piankowe poduszki zapewniają komfort podczas długiego słuchania.

Model St. Germain (cena 229 PLN, w sprzedaży od kwietnia, kod SHE5105) to słuchawki douszne o impedancji 16 omów. Zastosowano 10-milimetrowe przetworniki z membraną w postaci mylarowej kopułki oraz z zneodymowym magnesem. Na wyposażeniu są trzy pary nasadek dousznych. Płaski, nieplączący się przewód z miedzi beztlenowej ma długość 1,2 m i jest zakończony wtykiem mini-jack 3,5mm.

[zdjęcie słuchawek Philips Uptown]
[zdjęcie słuchawek Philips Downtown]
[zdjęcie słuchawek Philips Shibuya]
[zdjęcie słuchawek Philips St. Germian]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl