Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

XAVIAN - podstawkowe kolumny XN 125 Junior (3.04.2012)

W 1997 roku do produkcji weszły zestawy XN 125. Model ten stał się klasyczna pozycją oferty Xaviana. Nowe zestawy XN 125 Junior to kulminacja tej koncepcji projektowej.

W tych dwudrożnych, podstawkowych zestawach bass-reflex zastosowano nowy, wykonany na specjalne zamówienie 15-centymetrowy głośnik nisko-średniotonowy Scan-Speak 15W/XAVIAN oraz dobrze znany, 26-milimetrowy pierścieniowy Scan-Speak (ring radiator).

Głośnik nisko-średniotonowy ma impregnowaną membranę papierową, miękką nakładkę przeciwpyłową i pierścień zwierający w układzie napędowym. Głośnik wysokotonowy też wykorzystuje miedziany pierścień zwierający.

Ręcznie robiona obudowa wykonana jest z 22mm MDF i dostępna w kilku wariantach wykończenia. Ma ona wytłumienie z maty bitumicznej. Umieszczony na tylnej ściance port BR wykonano z aluminium. Do podłączenia zestawów służy pojedyncza para zacisków Xavian.

Specyfikacje techniczne Xavian XN 125 Junior:

[zdjęcie zestawów głośnikowych XN 125 Junior]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl