Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRIMARE - przedwzmacniacz liniowy PRE32 (14.03.2012)

Szwedzka firma Primare sukcesywnie odmładza swoją ofertę, miejsce przedwzmacniacza liniowego PRE30 zajął model PRE32. Nowy przedwzmacniacz Primare jest już dostępny na polskim rynku w cenie 8.490zł.

W PRE32 zastosowano nowy rodzaj wyświetlacza - OLED - tak samo jak, w pozostałych nowo wprowadzonych modelach. Wprowadzono również wiele nowych funkcji, które wcześniej pojawiły się w modelu I32.

Przedwzmacniacz podsiada dwie pary wejść XLR oraz cztery pary wejść RCA. Sygnał wyjściowy możemy pobrać z dwóch par wyjść RCA lub jednej pary wyjść XLR. Urządzenie posiada wyjście Record, RS232, wyzwalacze. Jako opcja będzie dostępna karta media board, która rozszerzy możliwości PRE32 o odtwarzanie strumieniowe i pracę jako przetwornik DAC.

Nowy przedwzmacniacz bazuje na najlepszych i sprawdzonych topologiach audiofilskich swego poprzednika. W sekcji wzmacniacza napięciowego zastosowano układy na elementach dyskretnych. Symetryzator sygnału z wejść niesymetrycznych wykorzystuje bufor na wzmacniaczach operacyjnych Burr-Brown OPA2134. Układ regulacji głośności zrealizowano na NJW1195. Wybór źródeł następuje z pomocą wysokiej jakości przekaźników. Wszystkie sygnały wewnętrzne są symetryczne (zbalansowane). W torze sygnału nie ma żadnych kondensatorów. Producent podjął starania by jak najlepiej odizolować układy sterujące od analogowych układów audio. Z tego względu układy sterujące są umieszczone pomiędzy zasadniczą stalową obudową, a ścianką przednią.

Wymiary PRE32 to (SGW) 430 x 385 x 105 mm. Masa urządzenia to 10.5 kg.

[zdjęcie przedwzmacniacza Primare PRE32]
[zdjęcie przedwzmacniacza Primare PRE32 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl