Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRIMARE - przedwzmacniacz liniowy PRE32 (14.03.2012)

Szwedzka firma Primare sukcesywnie odmładza swoją ofertę, miejsce przedwzmacniacza liniowego PRE30 zajął model PRE32. Nowy przedwzmacniacz Primare jest już dostępny na polskim rynku w cenie 8.490zł.

W PRE32 zastosowano nowy rodzaj wyświetlacza - OLED - tak samo jak, w pozostałych nowo wprowadzonych modelach. Wprowadzono również wiele nowych funkcji, które wcześniej pojawiły się w modelu I32.

Przedwzmacniacz podsiada dwie pary wejść XLR oraz cztery pary wejść RCA. Sygnał wyjściowy możemy pobrać z dwóch par wyjść RCA lub jednej pary wyjść XLR. Urządzenie posiada wyjście Record, RS232, wyzwalacze. Jako opcja będzie dostępna karta media board, która rozszerzy możliwości PRE32 o odtwarzanie strumieniowe i pracę jako przetwornik DAC.

Nowy przedwzmacniacz bazuje na najlepszych i sprawdzonych topologiach audiofilskich swego poprzednika. W sekcji wzmacniacza napięciowego zastosowano układy na elementach dyskretnych. Symetryzator sygnału z wejść niesymetrycznych wykorzystuje bufor na wzmacniaczach operacyjnych Burr-Brown OPA2134. Układ regulacji głośności zrealizowano na NJW1195. Wybór źródeł następuje z pomocą wysokiej jakości przekaźników. Wszystkie sygnały wewnętrzne są symetryczne (zbalansowane). W torze sygnału nie ma żadnych kondensatorów. Producent podjął starania by jak najlepiej odizolować układy sterujące od analogowych układów audio. Z tego względu układy sterujące są umieszczone pomiędzy zasadniczą stalową obudową, a ścianką przednią.

Wymiary PRE32 to (SGW) 430 x 385 x 105 mm. Masa urządzenia to 10.5 kg.

[zdjęcie przedwzmacniacza Primare PRE32]
[zdjęcie przedwzmacniacza Primare PRE32 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl