Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOMICA - interkonekt RCA Rubin Silver (8.03.2012)

Firma Audiomica poinformowała o nowym interkonekcie RCA Rubin Silver. Jest on promowany jako high-endowy kabel audio dla kobiet, choć nie widać konkretnych powodów usprawiedliwiajacych takie określenie. Stosownie do treści firmowych materiałów promocyjno-informacyjnych data premiery została ustalona na 8 marca.

Do produkcji Rubin Silver użyta została posrebrzana miedź czystości N6. Dwa przewodniki składają się z dwudziestu mikro przewodników 20AWG każdy. Izolacja przewodników to fluorowany kopolimer etylenowo-propylenowy (ang. fluorinated ethylene propylene - FEP), teflon. Dla zachowania synergii srebrnego przewodnika wtyki kabla zostały posrebrzone w podwójnym procesie galwanizacji, dzięki czemu powłoka srebrna jest trzykrotnie grubsza niż w standardowym posrebrzaniu. Srebro, które zostało użyte we wszystkich procesach produkcji jest metalem jubilerskim o najwyższej próbie 925, a nie srebrem technicznym.

Przewód został wyposażony w trzy ekrany i dwa filtry przeciwzakłóceniowe DFSS. Pierwszy ekran to folia metalizowana, aluminiowa. Drugi ekran to oplot miedziany, posrebrzany z 90-procentowym pokryciem. Trzeci ekran to oplot miedziany, posrebrzany z 70-procentowym pokryciem.

Rubin Silver jest składany ręcznie i dostępny tylko na zamówienie. Przykładowe ceny przewodu dla wybranych długości:
- 0,7 m .... 3.400 złotych
- 1,0 m .... 3.900 złotych

[zdjęcie interkonektu RCA Audiomica Rubin Silver]
[zdjęcie interkonektu RCA Audiomica Rubin Silver - przekrój]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl