Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - wzmacniacz zintegrowany MAX-450 (29.02.2012)

Advance Acoustic stopniowo odświeża swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży urządzenia z szerszą obsługą sygnałów cyfrowych. Po wzmacniaczach MAX-150 i MAX-250 na rynek wchodzi MAX-450, który ma zastąpić model MAP-308.

MAX-450 ma 6 wejść analogowych, 1 wejście gramofonowe dla wkładek MM, przetwornik cyfrowo analogowy Cirrus Logic 24-bit x 192 kHz obsługujący 3 wejścia cyfrowe, 2 wejścia USB (w tym jedno cyfrowe z przetwornikiem Texas Instruments), gniazdo wejściowe mini-jack przydatne zwłaszcza do podłączania urządzeń przenośnych. Sekcje przedwzmacniacza i końcówek mocy są odłączane. Na wyposażeniu jest też wyjście dla subwoofera oraz gniazdo słuchawkowe.

Moc wynosi 120W (8 omów). Zastosowano duży transformator toroidalny z wysoką rezerwą prądową pozwalającą na jednoczesne obciążenie dwoma parami głośników. Zastosowano odłączany system High Bias, dzięki któremu pierwsze 25W mocy produkowane jest w klasie A.

Wzmacniacz ma odłączaną regulację tonów - nie tylko wysokich i niskich, ale też średnich. Dla wejść mini-jack i USB przewidziano też tzw. audio optymizer - czterostopniowy korektor pomocny przy odtwarzaniu plików MP3.

Cena Advance Acoustic MAX-450 to 4.500 zł.

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Advance Acoustic MAX 450]
[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Advance Acoustic MAX 450 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl