Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - subwoofer KH20 oraz kolumna centralna C20 (28.02.2012)

Seria kolumn OLi firmy Roth Audio wzbogaciła się o nowe modele. Na nasz rynek wchodzi nowy aktywny subwoofer KH20 oraz kolumna centralna C20.

KH20 (cena 1.649 zł) to następca subwoofera Roth KH2. KH20 to zupełnie nowa konstrukcja. Zmieniona obudowa kryje nowy wzmacniacz o większej mocy 150W, który zasila 8-calowy głośnik. Jego mamebrana jest wykonana z pianki strukturalnej PolyCel. Zalety membrany ze spienionego materiału strukturalnego PolyCel to wygaszanie wewnętrznych wibracji i drgań, redukcja masy, wysoka sztywność. Poza tym membrana nadaje się do czyszczenia. Obudowa typu bass-reflex wykonana jest z MDF-u. Otwór BR jest na tylnej ściance. Obudowa ma elementy lakierowane na wysoki połysk. Cłodzenie wzmacniacza jest pasywne, bez wentylatora. Dostępna jest płynna regulacja głośności oraz częstotliwości odcięcia (80-160Hz). Zamontowano wejścia LFE oraz liniowe. Na wyposażeniu jest przełącznik fazy (0 lub 180 stopni). Wymiary KH20 (WSG) to 330 x 304 x 360 mm.

Roth OLi C20 (cena 699 zł) to następca głośnika centralnego C2. Nowa konstrukcja to dwudrożny bass-refleks. Obudowa wykonana jest z MDF-u i ma dwa tunele bass-refleks. Zestaw jest wykończony w kolorze czarnym. Pomimo niskiej ceny C20 producent zastosował dokładnie ten sam 1-calowy głośnik wysokotonowy jak w innych, droższych kolumnach stereo. Rozpraszacz zastosowany wokół polimerowej kopułki wysokotonowej pomaga ujednolicić odbiór wysokich tonów w całym pomieszczeniu. Dolne rejestry odtwarzają dwa głośniki 13-centymetrowe z membranmi z włókna szklanego.

Podstawowe dane techniczne Roth C20:
- Impedancja ... 8 omów
- Efektywność .... 88dB
- Pasmo przenoszenia .... 55Hz - 20kHz
- Maksymalna moc ... 125 W
- Wymiary (WSG) .... 177 x 533 x 203 mm

[zdjęcie subwoofera Roth Audio KH20]
[zdjęcie subwoofera Roth Audio KH20 - tylna ścianka]
[zdjęcie głośnika centralnego Roth Audio C20]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl