Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośne odtwarzacze plików Walkman B170 (24.02.2012)

W połowie marca na polski rynek trafią nowe odtwarzacze Walkman serii B170. Nowe modele mają niedużą masę oraz zaczep umożliwiający przymocowanie do ubrania lub paska. Wbudowane złącze USB umożliwia podłączenie odtwarzacza do komputera, zestawu muzycznego lub radioodtwarzacza samochodowego. Nowe Walkmany mają 3-liniowy wyświetlacz LCD. W produkcji jest kilka różnych wersji kolorystycznych.

Modele B172F (cena około 200 zł) i B173F (cena około 240 zł) mają tuner FM i pozwalają nagrywać odbierane audycje radiowe. Modele B172 (cena około 180 zł) i B173 są pozbawione tunera radiowego.

Na wyposażeniu jest 5-pasmowy korektor. Funkcja Bass Boost wzmacnia odtwarzanie niskich tonów. Oprócz normalnego odtwarznia dostępne są też tryby pracy z powtarzaniem wszystkich nagrań, powtarzaniem pojedynczego nagrania i powtarzaniem losowo wybranych nagrań. Jest też funkcja Zappin do wyszukiwania nagrań.

Funkcja szybkiego ładowania pozwala uzyskać do 90 minut odtwarzania po 3-minutowym ładowaniu akumulatora. Pełne ładowanie trwa 70 minut i pozwala nawet na 18 godzin odtwarzania w trybie ekonomicznym.

Do kopiwania plików nie jest potrzebne specjalne oprogramowanie. Wystarczy podłączyć odtwarzacz do komputera i przekopiować pliki techniką przeciągnij i upuść.

Podstawowe dane techniczne:
- Pamięć modeli NWZ-B173/B173F ... 4GB
- Pamięć modeli NWZ-B172/B172F ... 2GB
- Obługiwane pliki .... MP3, WMA (bez DRM)
- Wymiary .... 88.8 x 22.5 x 15.0mm
- Masa ... 28g
- Akcesoria .... słuchawki MDR-E804YLA, odłączany zaczep

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman B170]
[zdjęcie odtwarzaczy Sony Walkman B170 - kolory]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl