Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Red Rose Music - nowa firma Marka Levinsona (06.02.1999) Mark Levinson odszedł z firmy Cello, ktorą sam założył 15 lat temu. Swą działalność kontynuuje w nowej firmie pod nazwą Red Rose Music. Levinson jest znany nie tylko z działalności w Cello, wcześniej zdobył sławę w działającej nadal firmie Mark Levinson (obecnie należącej do Madrigal Audio Labs). Levinson dał się też poznać jako inżynier dźwięku, muzyk i filantrop.

Red Rose zajmuje się już wykonywaniem indywidualnych instalacji dla różnych odbiorców i pracuje nad prototypem zestawu głośnikowego (spodziewana cena - około 10.000 dolarów), który jakością dźwięku ma konkurować z produktami wielokrotnie droższymi.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl