Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRO-JECT - odtwarzacze plików i wzmacniacz zintegrowany serii Box Design (22.01.2012)

Wzmacniacz zintegrowany serii Box Design został zmodyfikowany nie tylko pod względem wyglądu (nowy panel frontowy), ale również konstrukcji wewnętrznej. Nowy Stereo Box S ma wyjście o stałym poziomie sygnału, które można użyć do podłączenia na przykład wzmacniacza słuchawkowego Head Box. Wzmacniacz posiada dwa wejścia liniowe RCA, oraz wyjścia głośnikowe. Moc wzmacniacza to 2x30W przy 4 omach. Wzmacniaczem można sterować z pilota lub ręcznie na panelu frontowym. Nowa cena jest ustalona na 1.190zł.

Box Design Media Box S to nowość w ofercie firmy, pozwala na odtworzenie zbiorów plików muzycznych bez użycia komputera. Pliki można odtwarzać z kart SD (do 32GB), pamięci i dysków podłączanych przez USB. Media Box S odtwarza formaty MP3, WMA, AAC, wspiera VBR. Posiada przetwornik cyfrowo-analogowy z upsamplingiem 24/96, niskim poziomem jittera. Dostępne jest wyjście analogowe RCA i cyfrowe SPDIF. Sterować można za pomocą, przycisków na panelu frontowym lub z pilota. Cena jest ustalona 1.190zł.

Inne urządzenie do odtwarzania plików to Stream Box DS. Urządzenie posiada wyświetlacz TFT 3,5 cala umieszczony centralnie na płycie frontowej wykonanej z aluminium (grubość 3mm). Oprócz standardowego wyjścia liniowego do wyboru jest jeszcze cyfrowe koncentryczne. Do podłączenia się z siecią służy gniazdo Ethernet RJ45 lub można też Stream Box DS podłączyć bezprzewodowo. Do wyboru są dwa wejścia USB (2.0), do których można podłączyć zewnętrzny nośnik mediów (pendrive, dysk twardy FAT16/32) oraz można podłączyć urządzenia Apple iPodTouch (versja 4 i wyżej) oraz iPhone (3G, 3GS i 4). Odtwarzacz strumieniowy Stream Box DS wspiera formaty MP3, FLAC (do 24bit/192kHz), WMA9-bezstratne, AAC, LPCM (do 24bit/192kHz), Ogg Vorbis 1.0. Posiada odtwarzanie bez przerw (gapless). Urządzenie pozwala również na odbiór radia internetowego z automatycznym wykryciem stacji lokalnych. Cena Stream Box DS jest ustalona na 3.290zł.

[zdjęcie wzmacniacza zintegrowanego Pro-Ject Box Design Stereo Box S]
[zdjęcie odtwarzacza plików Pro-Ject Box Design Media Box S]
[zdjęcie odtwarzacza strumieniowego Pro-Ject Box Design Stream Box DS]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl