Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SAMSUNG - zapowiedź dwóch uniwersalnych stacji dokujących (21.01.2012)

Samsung zaprezentował nową linię stacji dokujących umożliwiających obsługę wielu urządzeń. Linię tę otwierają dwa modele.

Stacja dokująca DA-E750 to pierwsze urządzenie dokujące wykorzystujące opracowaną przez firmę Samsung autorską technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe. Lampy próżniowe są wykorzystywane w przedwzmacniaczu, podczas gdy wzmacniacz mocy wykorzystuje technologię cyfrową, dzięki czemu stacja zachowuje szczupłą sylwetkę. Stacja obsługuje wiele modeli telefonów począwszy od Galaxy S II i urządzeń marki Apple (iPod, iPhone, iPad) z wykorzystaniem złącza dokującego. Taka uniwerslaność jest możliwa dzięki unikalnej konstrukcji portu stacji dokującej. Oprócz tego możliwe jest korzystanie z wielu innych urządzeń za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej. Stacja DA-E750 wyposażona jest w 2.1-kanałowe głośniki o łącznej mocy 100 watów, w tym wbudowany 60-watowy subwoofer. Na wyposażeniu jest wejście analogowe (kompozytowe) oraz wejście USB, pozwalające na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci przenośnej, odtwarzacza muzyki lub przenośnego dysku twardego. Stacja obsługuje formaty MP3, WMA i WAV. Dodatkowo stacja DA-E750 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych za pośrednictwem funkcji AllShare dla urządzeń Samsung Galaxy oraz Airplay dla urządzeń Apple, a także za pośrednictwem komunikacji Bluetooth. Stacja dokująca DA-E750 będzie dostępna w Polsce w maju 2012 roku, jej cena jeszcze nie została podana.

Stacja dokująca DA-E670 również współpracuje z produktami firmy Samsung, jak i firmy Apple. Model ten ma wbudowane głośniki o łącznej mocy 40 watów oraz zintegrowany subwoofer. DA-E670 też jest wyposażona w wejście dla urządzeń dodatkowych oraz w prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania. Urządzenie obsługuje zarówno AllShare dla urządzeń Samsung, jak i Airplay dla urządzeń Apple. Na razie nie ma informacji dotyczących ewentualnej dostępności tego modelu w Polsce.

[zdjęcie stacji dokującej Samsung DA-E750]
[zdjęcie stacji dokującej Samsung DA-E670]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl