Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAGRA - zmiana właściciela marki (10.01.2012)

Od początku tego roku weszła w życie zmiana własności marki Nagra, będącej wcześniej częścią Kudelski Group. Nagra będzie odtąd należała do nowo utworzonej firmy pod nazwą Audio Technology Switzerland. Nowa firma będzie prowadzona przez rodzinę Kudelski.

Jak napisano w komunikacie prasowym, rozwój Kudelski Group w dziedzinie technolgii dla telewizji cyfrowej doprowadził do zmniejszenia znaczenia audio w ramach całej firmy. Stąd decyzja, że ten obszar działalności potrzebuje właściwej dla swych potrzeb struktury. Wprowadzona zmiana ma za zadanie stworzyć firmę skupioną tylko na rynku audio.

Audio Technology Switzerland ma swą siedzibę w Romanel-sur-Lausanne. Działalność firmy będzie się koncentrować na trzech tradycyjnych dla Nagry obszarach: profesjonalnych rekorderach, rekorderach dla sektora bezpieczeństwa i produktach high-end hi-fi. Wszystkie obszary mają zyskać silniejsze zaplecze w zakresie badań, rozwoju, produkcji jak i marketingu.

Stanowisko dyrektora Audio Technology Switzerland obejmie Pascal Mauroux, inżynier, który ukończył EPFL (Polytechnique Fédérale de Lausanne) i ma też tytuł MBA z Lausanne Haute Ecole de Commerce. W swojej karierze pracował też w Nestle i Nespresso. Marguerite Kudelski, córka Stephana Kudelskiego (założyciela Nagry), będzie szefem badań i rozwoju. Ma ona doktorat z mikrotechnologii na Ecole Polytechnique Federale de Lausanne. Przez wiele lat pracowała już dla Kudelski Group.

Audio Technology Switzerland będzie kontynuować produkcję całego asortymentu Nagry i dalej zapewniać serwis. W planach są też nowe produkty na rynek profesjonalny i rynek domowego hi-fi. Informacje na temat nowości mają się pojawić w najbliższych miesiącach.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl