Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Mission - zestaw głośników z technologią nxt (23.05.2000)

Brytyjska firma Mission pod koniec kwietnia zaprezentowała swój najnowszy sytem głośnikowy wykorzystujący panele nxt - fs2 Series. System ten osiągalny jest w kilku wariantach. Pod nazwą fs2-A kryje się zestaw dwóch paneli do klasycznych systemów stereofonicznych, fs2-AV to zestaw pięciokanałowy do kina domowego, fs2-S to aktywny subwoofer. Natomiast fs2-3V to zestaw 3 paneli, które pod dodaniu do fs2-A toworzą fs2-AV. Użytkownik może więc zacząć od zakupu zestawu dwuknałowego i dokpuić pozostałe elementy by stworzyć system do kina domowego.

Subwoofer ma moc ciągłą 55W, wykorzystuje głośnik o średnicy 17cm zamontowany w obudowie bass-reflex. Kształt obudowy i konstrukcja są przystosowane do ustawienia w narożniku. Panele nxt odtwarzające wyższe rejestry są zaopatrzone w mocowania, które pozwalają na znaczną swobodę ich ustawienia.

Zastosowanie technologii nxt powoduje, że dźwięk promieniowany przez panele jest rozproszony już przy samej powierzchni głośnika. W zasadniczym stopniu obniża to zależność charakteru brzmienia od miejsca odsłuchu.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl