Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - radio tradycyjne i internetowe wraz ze stacją dokującą (21.10.2011)

KRadio (cena 1.245 złotych) marki Roth Audio to nowe urządzenie, które łączy funkcje tradycyjnego radioodbiornika oraz radia internetowego i stacji dokującej.

W ramach tradycyjnych funkcji KRadio zawiera tuner FM z obsługą RDS i pamięcią na 20 stacji. Ma teleskopową antenę. Wbudowane są też dwa głośniki o mocy 5W każdy. Do dyspozycji jest wejście AUX-IN.

Urządzanie ma wbudowaną stację dokującą dla sprzętu Apple (iPhone / iPod). Dołączony pilot pozwala na pełną obsługę iPoda/iPhone'a (możliwość pobierania muzyki z iTunes). Z drugiej strony możliwe jest sterowanie iPhonem lub iPadem dzięki dedykowanej aplikacji.

Oprócz tego KRadio może też skorzystać z łącza bezprzewodowego Wi-Fi czy przewodowego łącza Ethernet. Poprzez sieć można słuchać stacji internetowych, a także odtwarzać pliki w formacie MP3 z komputera w sieci lokalnej. Jako moduł odbioru radia internetowego wykorzystano układ Frontier Silicon v6.2.

KRadio ma grubą płytę czołową, obudowę wykończoną lakierem na wysoki połysk i wyświetlacz pracujący w wysokiej rozdzielczości. Dostępna jest szeroka paleta kolorów. Wymiary urządzenia to (SGW) 28 x 12 x 12.7cm. Masa jest równa 2.1kg.

[zdjęcie radia-stacji dokującej Roth Audio KRadio]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl