Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Denon - nowe komponety hi-fi i AV (22.05.2000)

PMA-655R (1.650 zł) to nowy wzmacniacz zintegrowny Denona. Jest on wyposażony w zdalne sterowanie, wejście gramofonowe i regulację barwy.

Wzmacniacz AVC-A10SE (10.800 zł) przeznaczony jest do systemów kina domowego. Urządzenie to ma kompletne wyposażenie, w szczególności przstosowane jest do systemow Dolby Digital, DTS, THX Ultra 5.1 oraz THX Surround EX. Każdy z pięciu kanałów ma końcówkę o mocy 125W.

DP-DJ100 i DP-DJ150 (2.990 zł) to dwa bliźniacze gramofony, różniące się wyposażeniem i funkcjami przy zachowaniu tej samej konstrukcji podstawowej. W gramofonach zastosowano napęd bezpośredni, regulowaną wysokość ramienia, płynną regulację prędkości obrotowej (wysokości dźwięku), elektroniczny hamulec. Możliwe jest też wykonanie efektu 'scratch'.
Model DP-DJ150 jest wyposażony we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy i konwerter AC. Oprócz standardowego wyjścia z wkładki ma też wyjście liniowe i koncentryczne wyjście cyfrowe. Jest to według producenta pierwszy na świecie gramofon z takim wyposażeniem.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl