Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VAN DEN HUL - nowa dystrybucja w Polsce (12.10.2011)

Audio System został dystrybutorem marki Van den Hul. Założycielem tej firmy jest A. J. van den Hul. Ten znany producent kabli i wkładek gramofonowych jako pierwszy na świecie zastosował w okablowaniu audio węgiel jako przewodnik. Inne charakterystczne dla Van den Hul-a rozwiązania to technologia Fusion, a ostatnio również nowa technologia 3T.

Węgiel jako jedyny przewodnik (konkretnie odmian nazwana Linear Structured Carbon) wykorzystywany jest w interkonektach The First, The Second i w kablu głośnikowym The Third. Oprócz tego w ofercie są też kable hybrydowe, bazujące na kombinacji węgla i różnych metali. Z kolei Fusion to połączenie miedzi, cynku i srebra w stopie amorficznym. W projektach niektórych kabli zastosowano również technologię Hybrid - gdzie połączono węgiel razem z technologią Fusion.

Najnowsza technolgia vdH to 3T (True Transmission Technology). Bazuje ona na nowym przewodniku, będącym kombinacją wielu metali. Pierwsza oficjalna prezentacja miała miejsce w sierpniu 2010 r. na wystawie AV w Hong Kongu. W grudniu była już dostępna pełna linia pięciu zbalansowanych przewodników.

[zdjęcie kabla głośnikowego van den Hul The Cloud Hybrid]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl