Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - dwa modele słuchawek dla sportowców (1.10.2011)

Firmy Philips i O'Neill kontynuują współpracę. Kolejne modele powstałe w ramach tej koperacji to słuchawki The Bend i The Stretch Scratch. Producent zapewnia, że są to produkty niezwykle wytrzymałe, zaprojektowane tak, aby przetrwały w najcięższych warunkach.

Konstrukcja The Bend (cena 269 złotych) ma sprostać wymaganiom sportowców uprawiających najtrudniejsze dyscypliny. Pałąk słuchawek, wykonany z tego samego materiału co najbardziej wytrzymałe gogle narciarskie, ściśle przylega do głowy. Jeśli słuchawki zostaną mocno ściśnięte lub upadną z dużej wysokości, dzięki mechanizmowi bezpiecznego mocowania, nauszniki nie połamią się pod wpływem nacisku, tylko odczepią się od pałąka. Mozna wówczas przymocować z powrotem nauszniki. Słuchawki The Bend reklamuje snowboardzista Sebastien Toutant, znany jako Seb Toots.

Słuchawki The Stretch Scratch (cena 469 złotych) to najnowszy produkt z gamy The Stretch. Mają one supergiętki pałąk TR55LX - co pozwala na wyginanie w dowolnym kierunku. Przewód słuchawek jest wykonany z materiału, który nie ulega naciskom ani się nie wykręca. Zastosowano również zupełnie nową estetykę: nauszniki w kolorze okrycia wierzchniego zaprojektowano tak, aby z czasem się wycierały. Z kolei ten model reklamuje Malia Manuel, profesjonalna surferka.

[zdjęcie słuchawek Philips The Bend]
[zdjęcie słuchawek Philips The Stretch Scratch]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl