Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ONKYO - seria urządzeń iOnly do współpracy ze sprzętem Apple (8.09.2011)

Onkyo wprowadza do swojej oferty serię iOnly. Będą do niej należały trzy modele przeznaczone głównie do współpracy z urządzeniami iPod, iPhone oraz iPad.

Pierwszym modelem będzie iOnly Play (ABX-100), zaprojektowany dla odtwarzacza iPod i dla smartfona iPhone. Drugim modelem ma być iOnly Bass (SBX-300), który obsłuży dodatkowo tablet iPad. Jako ostatni ma wejść do sprzedaży iOnly Stream (ABX-N300).

Model iOnly Play jest pomyślany jako urządzenie do ustawienia na półce lub biurku. Obudowa opiera się na aluminiowej stopce. Wykonana także z aluminium górna pokrywa jest przesuwana i można nią zasłonić wyświetlacz oraz gniazdo dokujące. Zastosowano dwa szerokopasmowe 6-centymetrowe głośniki w obudowach bass reflex. Gniazdo mini-jack 3,5mm pozwala podłączyć inne urządzenia.

W przypadku iOnly Bass gniazdo dokujące jest umieszczone na dolnej, frontowej krawędzi obudowy co zapewnia stabilność przy podłączeniu tabletu iPad. Aby ułatwić prznoszenie zastosowano aluminiową rączkę. Wbudowany wzmacniacz klasy D ma moc 2x20W, a głośniki mają rozmiar 10,5cm. Oprócz stacji dokującej do połączenia z innymi urządzeniami można wykorzystać także wejście mini-jack 3,5mm oraz bezprzewodowe łącze Bluetooth.

Zarówno iOnly Play jak i iOnly Bass mają izolowane obudowy dla poszczególnych głośników. Oba modela mają na wyposażeniu zdalne sterowanie.

Dokładniejsze informacje o iOnly Stream jeszcze nie zostały podane.

Modele iOnly Play oraz iOnly Bass mają wejść do sprzedaży w październiku 2011. Sugerowana cena Play i Bass na rynku amerykańskim jest taka sama dla obu modeli i wynosi 249 dolarów.

[zdjęcie Onkyo iOnly Play]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl