Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH AUDIO - nowe modele kolumn z serii Oli (7.09.2011)

W marcu informowaliśmy o podłogowych kolumnach Roth Oli 50. Teraz dostępne są też tańsze, mniejsze zestawy z tej serii.

Obudowy wszystkich zestawów Oli są wykonane z MDF. Roth stosuje własną technologię wygłuszenia skrzynek (DALtech) z matami bitumicznymi. Zestawy są wykończone winylową okleiną w kolorze buk lub kolorze czarnym, z elementami lakierowanymi na wysoki połysk.

Roth Audio Oli 40 (cena 2.090 złotych za parę) to następca Oli 4. Jest to 2.5-drożna kolumna podłogowa o impedancji 8Ω i efektywności 91dB. Głośniki średnio-niskotonowe o rozmiarze 16cm mają membrany z włókna szklanego. Głośnik wysokotonowy to 1-calowa kopułka. Złocone zaciski pozwalają na połączenie bi-wire. Wymiary kolumn to (WSG): 970 x 235 x 346 mm. Masa to 19kg sztuka. W zestawie są kolce i podkładki antywibracyjne.

Roth Audio Oli 30 (cena 1.590 złotych za parę) to kolumna podłogowa o impedancji nominalnej 8Ω i efektywności 90dB. Dwa głosniki 13-centymetrowe odtwarzją niski ei średnie tony. Głośnik wysokotonowy to 1-calowa kopułka polimerowa. Złocone zaciski są przystosowane do połączenia bi-wire. Wymiary Oli 30 to (WSG): 87 x 20 x 25 cm, a masa wynosi 12 kg. W zestawie są kolce i podkładki antywibracyjne.

Roth Audio Oli 20 (cena 799 złotych za parę) to rozwinięcie wejściowego modelu Oli10. Też jest to 2-drożna kolumna o impedancji 8Ω i efektywności 88dB. Głośnik niskotonowy też ma membranę z włókna szklanego ale większy rozmiar równy 13cm. Głośnik wysokotonowy to 1-calowa polimerowa kopułka. Wymiary (WWG) to: 315 x 185 x 210 mm. Kolumny posiadają w zestawie uchwyty umożliwiające zawieszenie na ścianie z regulacją na boki oraz podkładki antywibracyjne.

Roth Audio Oli 10 (cena 579 złotych za parę) to podstawowy model nowej serii Oli, a także następca modelu Oli 1. Jest to 2-drożna kolumna podstawkowa o impedancji nominalnej 8 Ω i efektywności 88dB. Głośnik średnio-niskotonowy o rozmiarze 10cm ma membranę z włókna szklanego. Głośnik wysokotonowy to 1-calowa kopułka. Zaciski głośnikowe są złocone. Wymiary (WSG) to: 200 x 153 x 178 mm. Masa wynosi 2.6 kg. Kolumny posiadają w zestawie uchwyty umożliwiające zawieszenie na ścianie oraz regulację na boki, a także podkładki antywibracyjne.

[zdjęcie kolumn Roth Audio Oli - wszystkie modele]
[zdjęcie kolumn Roth Audio Oli 10]
[zdjęcie kolumn Roth Audio Oli 20]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl