Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Denon - nowe urządzenia profesjonalne (22.05.2000)

DN-F20R (6.200 zł) to nowy przenośny rejestrator cyfrowy. Jako nośnik zapisu wykorzystana jest karta CompactFlash, która przy pomocy odpowiedniego adaptera może też być podłączona do złącza PCMCIA. Zapis może być wykonywany w formacie MPEG (w jednej z kilku wersji) bądź w formie nieskompresowanej w plikach WAVE. DN-F20R ma wejścia Cinch i mikrofonowe XLR, wyjście Cinch, wyjście słuchawkowe. Jego wymiary wynoszą 208,42,161mm, masa niespełna 1kg.

Także do użytku profesjonalnego przeznaczone są dwa dwukieszeniowe odtwarzacze CD: DJ DN 1800F (3.900 zł) i DJ DN 2600F (6.100 zł). Urządzenia mają szereg funkcji użytecznych dla DJ'ów. Zastosowano pamięć przeciw wstrząsową która zapewnia ciągłość odtwarzania w przypadku uderzenia czy wibracji, a także regulację wysokości dźwięku.
DJ DN2600F ma też dodatkowe efekty takie jak elektronicznie symulowany 'scratch', reverb/flanger/filter, 16-sekundowy sampler i szereg innych.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl