Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EDIFIER - stacja dokująca Breathe (7.09.2011)

Na polski rynek wszedł zestaw Breathe (cena 1.399 złotych) marki Edifier. Jest to zintegrowany system audio ze stacją dokującą do iPhone-ów oraz iPodów.

Zastosowano trzyczęściowy zestaw głośników złożony z 148-milimetrowego subwoofera oraz systemów dwudrożnych na lewy i prawy kanał. Głośnik średniotonowy ma rozmiar 70mm, a wysokotonowy 19mm. Wszystkie głośniki są ekranowane magnetycznie. Subwoofer obsługuje pasmo do 180Hz, a wyższe częstotliwości obsługują systemy dwudrożne. Wbudowany wzmacniacz klasy D ma moc 2 x 9W + 30W.

Dok znajduje się na szczycie systemu audio. Dzięki wmontowanym adapterom możliwe jest podłączenie do niego każdego iPoda lub iPhonea ze złączem dokowania, bez względu na model. Wyposażenie zestawu w dodatkowe wejście pozwala także na podłączenie do niego prawie każdego przenośnego odtwarzacza muzycznego lub dowolnego urządzenia z wyjściem audio.

Breathe wyposażony jest w bezprzewodowego pilota, który umożliwia kontrolę i operowanie iPodem lub iPhonem, a także systemem Breathe. Zestaw może być również obsługiwany poprzez umieszczony z przodu panel sterowania. Uniwersalny zasilacz przystosowany do napieć z zakresu 90V-240V pozwala na korzystanie z zestawu w dowolnym miejscu na świecie.

Kiedy w stacji dokującej znajduje się iPhone, Breathe uaktywnia priorytet połączeń przychodzących - w chwili nawiązania połączenia telefonicznego dźwięk muzyki jest automatycznie wyciszany, a po zakończeniu połączenia zestaw wznawia odtwarzanie.

Sztywna konstrukcja obudowy Breathe, podobnie jak pokryty kontrastującym, czarnym materiałem panel tylny, wykonane zostały z aluminium.

Wymiary systemu to 420 x 257 x 244 mm, masa wynosi ok. 6,20 kg. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.

[zdjęcie systemu audio ze stacją dokująca Edifier Breathe]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl