Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - wielokanałowe amplitunery AVR165, AVR265 i AVR365 (20.08.2011)

Harman Kardon wprowadza na rynek nową linię amplitunerów. Na razie pojawią się trzy modele o symbolach AVR165, AVR265 i AVR365. Nowe amplitunery wykorzystują technologie znane z wcześniejszych modeli i wprowadzają też nowinki.

Wśród nowych funkcji jest możliwość obsługi telewizji 3D oraz Deep Colour. Ze starych rozwiązań jest między innymi firmowa technologia Logic 7, pozwalająca odtwarzać dźwięk przestrzennie na wszystkich kanałach także ze źródeł stereo. Amplitunery obsługują najnowsze tryby dźwięku Dolby i DTS, w tym Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio. Wszystkie trzy modele mają tuner AM/FM z obsługą RDS i programatorem na 30 stacji. Wszystkie można też aktualizować przez USB. Urządzenia mają gniazdo Bridge IIIP co pozwala podłączyć stację dokującą dla urządzeń Apple iPod i iPhone.

AVR365 (cena 3999 zł) to amplituner 7.1 o mocy 110W na kanał. Kanał zwrotny audio na złączu HDMI pozwala odtwarzać dźwięk z telewizora poprzez amplituner. Technologia EzSet/EQ automatycznie kalibruje dźwięk do pomieszczenia, a Dolby Volume kontroluje natężenie cichych i głośnych dźwięków, aby nie stały się zbyt ciche lub zbyt głośne. Amplituner może odtwarzać radio internetowe, utwory z sieci, pliki przesyłane przez gniazdo USB na panelu przednim. Można go także wykorzystać jako część wielostrefowego systemu audio.

AVR265 (cena 3399 zł) to amplituner 7.1 o mocy 95W na kanał. Kanał zwrotny audio na złączu HDMI pozwala odtwarzać dźwięk z telewizora poprzez amplituner. Na wyposażeniu są technologie EzSet/EQ, Dolby Volume i gniazdo Ethernet do połączenia z siecią. Amplituner odtwarza utwory z sieci i radio internetowe. Można go także wykorzystać jako część wielostrefowego systemu audio.

AVR165 (cena 2299 zł) to amplituner 5.1 o mocy 95W na kanał.

[zdjęcie amplitunera Harman Kardon AVR 365]
[zdjęcie amplitunera Harman Kardon AVR 365 - tylna ścianka]
[zdjęcie amplitunera Harman Kardon AVR 265 - tylna ścianka]
[zdjęcie amplitunera Harman Kardon AVR 165 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl