Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - cztery nowe serie przenośnych odtwarzaczy Walkman (10.08.2011)

Firma Sony wprowadza do oferty nowe, przenośne odtwarzacze plików rodziny Walkman. Łącznie są to cztery serie: NWZ-A860, NWZ-S760, NWZ-E460 i NWZ-W260. Mają one wejść do sprzedaży we wrześniu 2011.

Wszystkie modele odtwarzają pliki MP3, WMA (DRM i bez DRM), AAC-LC (bez DRM), liniowy PCM. Modele wyposażone w ekran (NWZ-A860, NWZ-S760, NWZ-E460) odtwarzają pliki wideo MPEG4, AVC (H.264/AVC), WMV9.

Modele Walkman NWZ-A860 korzystają ze wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i mają zapewniać najwyższą jakość brzmienia. Na wyposażeniu są słuchawki MDR-EX0300. Zastoswano dotykowy ekran LCD 2,8-cala. Bezprzewodowa łączność Bluetooth pozwala na transmisję muzyki do słuchawek bezprzewodowych, współpracujących doków z głośnikami, radioodtwarzaczy samochodowych i innych urządzeń. Interfejs Bluetooth umożliwia także bezprzewodowe prezentowanie zdjęć wykonanych kompatybilnym telefonem komórkowym. Bateria pozwala na słuchanie muzyki do 23 godzin lub oglądanie wideo do 5 godzin bez ładowania. Poszczególne wersje mają pamięć:
- NWZ-A866 - 64 GB
- NWZ-A866 - 32 GB
- NWZ-A865 - 16 GB
- NWZ-A864 - 8 GB

Odtwarzacze Walkman NWZ-S760 mają na wyposażniu słuchawki MDR-EX083. S760 mogą odtwarzać muzykę do 50 godzin bez ładowania. Przy odtwarzaniu wideo możliwa jest praca do 10 godzin. Łącze Bluetooth pozwala na transmisję muzyki do słuchawek bezprzewodowych, współpracujących doków z głośnikami, radioodtwarzaczy samochodowych i innych urządzeń, a także na bezprzewodowe prezentowanie zdjęć wykonanych kompatybilnym telefonem komórkowym. Ekran LCD ma przekątną 2 cale. Poszczególne wersje mają pamięć:
- NWZ-S765 - 16 GB
- NWZ-S764 - 8 GB

Seria Walkman NWZ-E460 wyróżnia się paletą wyrazistych opcji kolorystycznych. Bateria pozwala na słuchanie muzyki do 50 godzin lub oglądanie wideo do 10 godzin bez ładowania. Ekran LCD ma przekątną 2 cale. Na wyposażeniu są słuchawki MDR-EX083. Poszczególne wersje mają pamięć:
- NWZ-E464 - 8 GB
- NWZ-E463 - 4 GB

Z odtwarzaczami A860, S760 i E460 dostarczane jest oprogramowanie MediaGo, przeznaczone do przesyłania techniką przeciągnij i upuść muzyki, filmów i zdjęć z Eksploratora Windows lub programu iTunes4. Wszystkie trzy serie wyposażone w ekran mają też tryb karaoke i funkcję wyświetlania tekstu utworu.

Odtwarzacze z serii NWZ-W260 są zintegrowane ze słuchawkami, zakłada się je bezpośrednio na głowę. Adresowane są przede wszystkim dla osób słuchających muzyki w czasie uprawiania sportu. Są one wododporne, można je myć pod bieżącą wodą, choć nie należy ich szorować, myć środkami czyszczącymi, ani myć wodą pod wysokim ciśnieniem czy zanurzać w całości. Dostarczane z odtwarzaczami oprogramowanie Content Transfer służy do przenoszenia plików z komputera lub biblioteki iTunes4 przy użyciu techniki przeciągnij i upuść. 3-minutowe ładowanie wystarcza na 60 minut słuchania. Po całkowitym naładowaniu wewnętrzny akumulator umożliwi odtwarzanie nawet przez 8 godzin. W przeszukiwaniu nagrań w odtwarzaczu pomaga technologia Zappin, pozwalająca wysłuchać krótkiego fragmentu utworu bez przeglądania menu czy list odtwarzania. Poszczególne wersje mają pamięć:
- NWZ-W263 - 4 GB
- NWZ-W262 - 2 GB

[zdjęcie odtwarzacza plików Sony Walkman NWZ-A860]
[zdjęcie odtwarzacza plików Sony Walkman NWZ-S760]
[zdjęcie odtwarzacza plików Sony Walkman NWZ-E460]
[zdjęcie odtwarzacza plików Sony Walkman NWZ-W260]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl