Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Musical Fidelity - wzmacniacz X-A2, procesor kina domowego HTP (9.05.2000)

Najnowszy wzmacniacz Musiacal Fidelity to X-A2. Pierwotnie pomyślany był on jako wersja rozwojowa X-A1, ale w ostateczności zarzucono tą koncepcją i wykorzystano układ X-A100R. X-A2 powstał węc poprzez adatpację układu X-A100R - usunięto układy zdalnego sterowania, a dodatkową ilość wolnej przestrzeni na płytce wykorzystano do ulepszenia prowadzenia ścieżek i osiągów. X-A2 kosztuje w Wielkiej Brytaniii 499 funtów.

HTP to pierwszy procesor kina domowego z Musical Fidelity (cena brytyjska 1.999 funtów). Wyposażono go w 8 wejść analogowych, 4 wejścia video, 8 cyfrowych wejść audio, osobną pętlę magnetofonową nie związaną z ukaładami wybierania źródeł, wyjście audio 5.1, cyfrowe wyjście koncentryczne i optyczne, dwa komplety wyjść analogowych. HTP ma dekodery Dlby Digital i DTS, ma też tryb "odsłuchu nocnego", czyli ze skompresowanym zakresem dynamiki.
W urządzeniu zastosowano szereg rozwiązań mających na celu uzyskanie wysokiej jakości sygnałów audio i video. Wszystkie ważniejsze sekcje mają osobne zasilacze, sygnał video ma dwa wyjścia tak by można pominąć układy generujące menu pojawiające się na ekranie (układy te wnoszą zawsze pewne zakłócenia), ściażki niosące sygnał audio mają zminimalizowaną długość.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl