Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

EDIFIER - nowa marka na polskim rynku (2.08.2011)

Firma Sinus Sp. z o.o. wprowadziła na polski rynek sprzęt marki Edifier. Edifier Technology Company Ltd. powstała w Pekinie w roku 1996 jako małe przedsiębiorstwo o zasięgu krajowym. Obecnie Edifier posiada biura sprzedaży w Kanadzie, Hong Kongu, Chinach, Australii i Argentynie, a w kanadyjskim Vancouver oraz w Pekinie posiada dział badań i rozwoju produktów. Edifier prowadzi własne badania, zajmuje się projektowaniem wyrobów, wzornictwem, wytwarzaniem oprzyrządowania, montażem obudów drewnianych i montażem końcowym oraz marketingiem i sprzedażą wszystkich marek spod znaku Edifier. Edifier prowadzi produkcję w dwóch własnych zakładach. Jeden z zakładów mieści się w Songshan Lake Industrial Park w Dongguan w Chinach, drugi w Pekinie. Łącznie Edifier i Edifier International zatrudniają ponad 3.000 osób na całym świecie, a dystrybutorzy działają w ponad 60 krajach.

Produkty Edifier podzielone są na trzy linie. W polskiej dystrybucji oferowanych będzie łącznie 37 modeli.

Edifier Image to designerskie zestawy do zastosowania w domu i w biurze. Najtańszym produktem liniii Image jest głośnik SoundToGo USB MP250 za 149,90 złotych, a najdroższym stacja dokująca BREATHE IF600 dla przenośnych odtwarzaczy i telefonów (także iPhone i iPod) za 1.389,90 złotych.

Edifier Multimedia to niewielkie zestawy nagłośnieniowe do budowy kina domowego, a także głośniki komputerowe. Najtańszym przedstawicielem tej linii są głośniki Edifier 2.0 M1250 USB 2.0 za 59,90 złotych, a najdroższym zestaw głośnikowy do kina domowego Edifier 5.1 S550 Rev.2 za 1.579,90 złotych.

Edifier Studio to kolekcja wyższej jakości głośników do użytku profesjonalnego i domowego. Obecnie dostępne są cztery modele z tej linii. Wszystkie to dwudrożne zestawy stereo. Edifier 2.0 RT1600Plus kosztuje 349,90 złotych, Edifier 2.0 RT1900TII 399,90 złotych. Najbardziej interesujące dla audiofilskiej klienteli będą dwa ostatnie modele: Edifier 2.0 S2000V za 1.389,90 złotych oraz Edifier 2.0 S2000 za 1.579,90 złotych.

Wszystkie produkty marki Edifier objęte są 24-miesięczną gwarancją. Oficjalnym importerem produktów marki Edifier jest firma spółka Sinus. Produkty Edifier dostęne są w sklepie internetowym www.impuls-pc.pl, będą też niebawem sprzedawane w sklepach sieci Vobis, RTV EURO AGD, Ispot.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl