Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ROTH - płaski soundbar z subwooferem BAR 1 (28.07.2011)

BAR 1 to dwuelementowy system kina domowego składający się z bezprzewodowego subwoofera oraz kolumny projekcyjnej, która tworzy wirtualny dźwięk przestrzenny. BAR 1 to sprzęt przeznaczony do miejsc, gdzie nie ma możliwości lub potrzeby skorzystania z pełnego zestawu 5.1. Roth Bar 1 jest bardzo płaski, cieńszy niż wiele dostępnych na rynku telewizorów LCD.

Projektor dźwięku Roth Bar został wyposażony w 10 przetworników. W komplecie jest osiem 40-milimetrowych głośników średniotonowych i dwa 19-milimetrowe głośniki kopułkowe, aluminiowe. W Roth BAR 1 zaimplementowano - jak głosi komunikat prasowy - technologię budowania sceny dźwiękowej opartą na modelu fraktalnym. Ma to zapewnić, że dzięki systemowi projektowanych odbić dźwięku od ścian w każdym miejscu pomieszczenia usłyszymy tak samo wyraźny dźwięk. Wymiary kolumny projekcyjnej to 78.2 x 9.7 x 5.1 cm, a jej masa to 1.95 kg. Moc kompletu to 32W.

Bezprzewodowy subwoofer Roth odbiera sygnał w paśmie 2,4GHz. Zasięg wynosi 9 metrów. Moc wbudowanego wzmacniacza to 130W. Subwoofer ma automatyczną instalację Plug-and-Play, a jego grubość to tylko 15 cm (wymiary 26 x 51.1 x 15 cm, masa 8kg). W subwooferze pracuje głośnik o średnicy 16.5 cm.

Sprzęt jest kompatybilny z każdym telewizorem, odtwarzaczem Blu-ray/DVD, tunerem satelitarnym/telewizyjnym, które zostały wyposażone w parę złącz RCA. Obydwa elementy zestawu są wykończone w kolorze czarnym. W komplecie znajduje się stojak do kolumny, uchwyty do mocowania na ścianie. Cena wynosi 1.699zł.

[zdjęcie zestawu soundbar+subwoofer Roth BAR 1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl