Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JBL - zestawy kolumn do kina domowego Cinema 300 i Cinema 500 (26.07.2011)

Do sprzedaży weszły dwa zestawy głośników do kina domowego JBL Cinema Sound. Zestaw Cinema 300 kosztuje 1.699 złotych, a zestaw Cinema 500 kosztuje 2.199 złotych.

W obydwu przypadkach mamy systemy typu 5.1. Wszystkie przewody potrzebne do podłączenia są w opakowaniu. Do powieszenia głośników nie są wymagane żadne uchwyty.

Obydwa systemy mają szereg wspólnych cech technicznych. W obydwu zastosowano subwoofer 140P z 8-calowym głośnikiem skierowanym w dół. Także w dół skierowanu wylot tunelu BR. Moc wzmacniacza w subwooferze to 150W. Subwoofer ma regulowaną częstotliwość podziału (w zakresie 50-200Hz), regulację poziomu głośności, przełącznik fazy, wejścia RCA dla kanału lewego i prawego oraz wejście LFE.

Podobieństwa konstrukcyjne występują też w zestawach satalitarnych i centrlnych. Wszystkie one bazują na 75-milimetrowych głośnikach niskośrednotonowych z membraną PolyPlas oraz 25-milimetrowych głośnikach wysokotonowych laminowaną kopułką tytanową. Częstotliwość podziału we wszystkich zestawach to 3,7kHz. Wszystkie ona mają obudowę zamkniętą.

JBL Cinema 300 wykorzystuje dwa głośniki niskośrednitonowe w kolumnie centralnej oraz po jednym głośniku niskośredntonowym w każdym z satelitów. W JBL Cinema 500 zarówno w kolumnach satelitarnych jak i w kolumni e centrlanej pracują po dwa głośniki niskośrednitonowe.

[zdjęcie zestawu kolumn do kina domowego JBL Cinema 300]
[zdjęcie zestawu kolumn do kina domowego JBL Cinema 500]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl