Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NAD - audiowizualny amplituner T748 (13.07.2011)

Firma NAD wprowadziła do oferty nowy amplituner AV przystosowany do obsługi sygnału 3D z rozdzielczością do 1080p. Jest to model T748.

T748 to urządzenie 7-kanałowe. Moc wynosi 7x40W (wszystkie kanały pracujące równolegle) lub 2x80W. Dostępny jest zestaw wyjść analogowych o poziomie liniowym do zasilania zewnętrznych końcówek mocy. Obsługiwane są wszystkie współczesne formaty dźwięku przestrznnego, w tym także Dolby TrueHD i DTS Master Audio. Do dekodowania służą szybkie układy DSP. Zastosowano firmowy system EARS (Enhanced Ambience Retrieval System) konwertujący dwukanałowy sygnał stereo do postaci wielokanałowej.

T 748 ma tuner FM/AM z pamięcią na 30 stacji i obsługą RDS. Opcjonalnie można podłączyć stację dokująca do iPod'a. Także jako opcja dostępny jest moduł tunera DAB+ (oznaczenie modułu to DB 2).

Producent podkreśla swoje dążenie do zapewnienia prostej obsługi. Dla każdego źródła można określić indywidualne, domyślne ustawienia dotyczące konfiguracji głośników i trybu odtwarzania przestrzennego.

T748 może współpracować z zewnętrznymi systemami sterującymi takimi jak Crestron, AMX i Nevo.

Wymiary T748 to 435 x 167 x 397mm. Masa urządzenia wynosi 11,5kg.

[zdjęcie amplitunera NAD T748]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl