Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PRIMARE - wzmacniacz I22 i odtwarzacz CD22 (18.06.2011)

Primare przygotowało nowe urządzenia z najpopularniejszej serii 20. Primare I22 to wzmacniacz zintegrowany zastępujący model I21, a odtwarzacz płyt kompaktowych CD22 zastępuje model CD21. Oba urządzenia pojawią się na rynku na przełomie lipca-sierpnia. Cena I22 w wersji podstawowej wynosi 4.990zł, wersja z kartą DAC kosztuje 6.490zł. Odtwarzacz CD22 kosztuje 4990zł.

Wzmacniacz zintegrowany I22 pracuje w oparciu o modułu UFPD, czyli bardzo szybkie wzmacniacze impulsowe pracujące w klasie D. Wzmacniacze te zostały już zastosowane w modelu I32 oraz wzmacniaczu wielokanałowym A30.7. Moduły zastosowane w I22 mają moc 80W na kanał przy obciążeniu 8 omów oraz 160W na kanał przy obciążeniu 4 omy.

Do wzmacniacza I22 dostępna będzie opcjonalna karta DAC, która pozwala na odtwarzanie sygnału cyfrowego dostarczanego z komputera lub innego źródła cyfrowego. Karta ta posiada wejście USB, koncentyczne oraz optyczne. Kartę skonstruwoano w ten sposób aby zredukować jitter z wszystkich wejść.

Odtwarzacz CD22 pozwala na odtwarzanie płyt CD oraz plików MP3 i WMA zapisanych na pamięciach/dyskach USB. W porównaniu do CD21 nowy odtwarzacz cechuje się zastosowaniem pięciosekundowego bufora danych. Buforowanie wykorzystano do redukcji jittera. W odtwarzaczu zastosowano przetworniki firmy Burr-Brown PCM1792. Konstrukcja modułu analogowego nie zawiera kondensatorów w torze sygnału. Urządzenie jest zasilane z transformatora typu R-Core.

[zdjęcie wzmacniacza Primare I22 i odtwarzacza Primare CD22]
[zdjęcie wzmacniacza Primare I22 i odtwarzacza Primare CD22 - tylne ścianki]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl