Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

IRIVER - muzyczny odtwarzacz T9 z czujnikiem ruchu (18.06.2011)

W bieżącym miesiącu do sprzedaży ma wejść nowy odtwarzacz Iriver T9 (dystrybucja MIP). Jest to odtwarzacz muzyczny, z aluminiową obudową i sensorami ruchu wykorzystywanymi do wprowadzenia dodatkowych funkcjonalności.

Odtwarzacz pozwala na wykonanie niektórych funkcji poprzez potrząśnięcie bądź szybkie obrócenie urządzenia. Można w ten sposób zmieniać utwory, przejść w tryb radia lub nagrywania. Te funkcje są przeznaczone dla osób będących w ruchu, chcących dokonać zmian bez wykorzystywania przycisków i patrzenia w ekran.

Dostępne są też funkcje fitness. Do dyspozycji są trzy tryby: biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokaże ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, ilość wykonanych kroków, itp. Do odtwarzacza będzie można dokupić opaskę, która przyda się podczas użytkowania T9 w ruchu.

Urządzenie ma wysuwany slot USB, który pozwala na bezpośrednie podłączenie do komputera. Przez USB ładuje się też baterię odtwarzacza. Podawany przez producenta czas odtwarzania muzyki wynosi do 24 godzin.

Produkt dostępny będzie w kilku wariantach kolorystycznych (Black/Silver/Brown/Pink). Ceny detaliczne urządzeń ustalono na:
- z pamięcią 2GB ... 199zł
- z pamięcią 4GB ... 249zł

Monochromatyczny wyświetlacz OLED ma rozdzielczość 64x128 pikseli. T9 ma wbudowany mikrofon i tuner FM. Można też nagrywać dźwięk na T9. Obsługiwane rodzaje plików to MP3, WMA, WAV, ASF, FLAC i APE. Odtwarzacz współpracuje z systemami Windows 2000/XP/Vista/7. Według producenta wbudowany wzmacniacz jest zdolny wysterować także bardziej wymagające słuchawki. Do dyspozycji jest szereg ustawień brzmieniowych zarówno fabrycznych jak i zdefiniowanych przez użytkownika

[zdjęcie odtwarzacza Iriver T9]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl