Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SUPRAVOX - podłogowe kolumny Kelia i Melodia (7.06.2011)

Francuska firma Supravox wprowadziła do oferty dwa nowe zestawy wykorzystujące obudowę bi-reflex. W tym rozwiązaniu stosowane są dwa systemy bass-reflex, gdzie druga komora obciąża pierwszą. Obydwa nowe zestawy charakteryzują się wysoką efektywnością.

Supravox Kelia to kolumna oparta na pojedynczym szeropasmowym głośniku 165 LB. Efektywność tego modelu to 95dB/1W/1m. Producent podaje pasmo przenoszenia 35-19.000 Hz. Impedancja nominalna wynosi 4 omy. Moc znamionowa to 35 W. Wymiary skrzynki (SWG) to 285x1020x450mm. Masa jest równa 31 kg. Cena za parę to 1.995 Euro.

Supravox Melodia to zestaw dwudrożny oparty na głośniku niskośrednitonowym 165 GMF i wysokotonowym TG1. Efektywność tego modelu to 94dB/1W/1m. Podane przez producenta pasmo przenoszenia to 35-22.000 Hz. Impedancja nominalna wynosi 8 omów, a moc znamionowa 35 W. Wymiary skrzynki (SWG) to 285x1020x450mm. Masa jest równa 32 kg. Cena wynosi 3.140 Euro za parę.

[zdjęcie kolumn Supravox Melodia]
[zdjęcie kolumn Supravox Kelia]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl