Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - trzy stacje dokujące dla urządzeń Apple (1.06.2011)

W czerwcu/lipcu na rynek mają być wprowadzone trzy stacje dokujące Sony przeznaczone dla urządzeń Apple iPod, iPhone. Wszystkie modele dostarczane są z pilotem, który pozwala wybierać funkcje z menu iPoda lub telefonu iPhone. Wszystkie wykorzystują wzmacniacze cyfrowe i wszystkie mają wejście analogowe oprócz gniazda dokującego.

Największym spośród tej trójki modelem jest RDP-X60iP. Wbudowany wzmacniacz ma moc 2x20W. Zastosowano dwa głośniki 76mm. Stacja może odbierać sygnał nie tylko z podłączonego iPoda-iPhone'a, ale także bezprzewodowo poprzez Bluetooth. Model ten jest oferowany w kolorze czarnym. Masa urządzenia to 1,8 kg, a wymiary to 356 x 158,3 x 151,9 mm.

RDP-M15iP ma wzmacniacz 2x10W. Kiedy nie ma do dyspozycji gniazdka sieciowego, wbudowane akumulatory pozwalają na pracę do 6 godzin. Przy pracy z zasilania bateryjnego moc wzmacniaczy wynosi 2x2W. Zastosowano dwa głośniki 50mm. Specjalny uchwyt pozwala na obrócenie podłączonego iPoda albo telefonu iPhone do pozycji poziomej w celu lepszego wyświetlania panoramicznych filmów. RDP-M15iP dostarczany jest z miękkim pokrowcem ochronnym. Model ten jest oferowany w kolorze czarnym. Masa urządzenia to 1,1 kg, a wymiary to 337 x 108,2 x 77 mm.

RDP-M5iP ma uchwyt ułatwiający przenoszenie. Wzmacniacz ma moc 2x2W. Zastosowano dwa głośniki 50mm. Źródłem zasilania jest zestaw 4 baterii alkalicznych R03, który wystarczają nawet na 10 godzin słuchania. Model ten jest oferowany w wersji czarnej i białej. Masa urządzenia to 1,1 kg , a wymiary to 226 x 165 x 164 mm.

Wszystkie stacje mogą ładować podłączone odtwarzacze czy telefony Apple, z tym że stacje RDP-M15iP i RDP-M5iP nie ładują przy pracy z zasilania bateryjnego.

[zdjęcie stacji dokującej Sony RDP-X60iP]
[zdjęcie stacji dokującej Sony RDP-M15iP]
[zdjęcie stacji dokującej Sony RDP-M5iP]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl