Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośne odtwarzacze plików Walkman serii B (26.05.2011)

W przyszłym miesiącu do sprzedaży mają wejść nowe, przenośne odtwarzacze Sony Walkman serii NWZ-B160. Są one przystosowane do tego by korzystać z nich w ruchu.

Dostępne będą dwie wersje pojemnościowe. NWZ-B163/B163F z pamięcią 4GB oraz NWZ-B162/B162F z pamięcią 2GB. Obsługiwane formaty to tylko MP3 i WMA (bez DRM). Do wyświetlania informacji o pracy odtwarzacza służy 3-liniowy wyświetlacz.

Walkman'a NWZ-B160 wyposażono w odłączany sprężynowy klips, który ułatwia przymocowanie do paska lub do ubrania. Odtwarzacz ma masę tylko 28g i niecałe 10cm długości. Dostępny będzie wariant czarny oraz kilka wariantów łaczących czerń z innym, jaskrawym kolorem.

Przy pracy w trybie o oszczędnym zużyciu energii odtwarzacz może działać do 18 godzin z jednego ładowania baterii. Natomiast szybkie ładowanie pozwala uzyskać do 90 minut pracy już po 3 minutach ładowania.

Żeby skopiować nagrania do odtwarzacza wystarczy podłączyć go do komputera poprzez wbudowane gniazdo USB i następnie przeciągnąć wybrane pliki lub przenieść je przy pomocy Windows Media Player 11/12. Odtwarzacz może pracować w trybie zwykłym, w trybie powtarzania pojedynczego utworu, trybie powtarzania wszystkich nagrań, odtwarzania losowego. Funkcja Zappin pozwala wyszukiwać utwory poprzez odsłuch krótkich fragmentów poszczególnych utworów. Na wyposażeniu jest też funkcja uwydatniania basu uruchamiana jednym przyciskiem.

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160 - paleta kolorów]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160 - konektor USB]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl