Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - przenośne odtwarzacze plików Walkman serii B (26.05.2011)

W przyszłym miesiącu do sprzedaży mają wejść nowe, przenośne odtwarzacze Sony Walkman serii NWZ-B160. Są one przystosowane do tego by korzystać z nich w ruchu.

Dostępne będą dwie wersje pojemnościowe. NWZ-B163/B163F z pamięcią 4GB oraz NWZ-B162/B162F z pamięcią 2GB. Obsługiwane formaty to tylko MP3 i WMA (bez DRM). Do wyświetlania informacji o pracy odtwarzacza służy 3-liniowy wyświetlacz.

Walkman'a NWZ-B160 wyposażono w odłączany sprężynowy klips, który ułatwia przymocowanie do paska lub do ubrania. Odtwarzacz ma masę tylko 28g i niecałe 10cm długości. Dostępny będzie wariant czarny oraz kilka wariantów łaczących czerń z innym, jaskrawym kolorem.

Przy pracy w trybie o oszczędnym zużyciu energii odtwarzacz może działać do 18 godzin z jednego ładowania baterii. Natomiast szybkie ładowanie pozwala uzyskać do 90 minut pracy już po 3 minutach ładowania.

Żeby skopiować nagrania do odtwarzacza wystarczy podłączyć go do komputera poprzez wbudowane gniazdo USB i następnie przeciągnąć wybrane pliki lub przenieść je przy pomocy Windows Media Player 11/12. Odtwarzacz może pracować w trybie zwykłym, w trybie powtarzania pojedynczego utworu, trybie powtarzania wszystkich nagrań, odtwarzania losowego. Funkcja Zappin pozwala wyszukiwać utwory poprzez odsłuch krótkich fragmentów poszczególnych utworów. Na wyposażeniu jest też funkcja uwydatniania basu uruchamiana jednym przyciskiem.

[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160 - paleta kolorów]
[zdjęcie odtwarzacza Sony Walkman NWZ-B160 - konektor USB]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl