Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Musical Fidelity - tuner FM X-Plora (02.02.1999)

Do komponentów serii X dołączył nowy tuner FM z systemem RDS - X-Plora. Ważniejsze cechy konstrukcyjne to między innymi: pełne fizyczne oddzielenie sekcji FM o d części analogowej i cyfrowego sterowania, pięć osobnych stabilizowanych zasilaczy, wyrafinowany dwustopniowy filtr który tłumi sygnał pilota o więcej niż 40 dB. Specjalne środki podjęto też by konstrukcja tunera minimalizowała efekt mikrofonowania.

X-Plora dysponuje też RDS i zdalnym sterowaniem. Można zaprogramować do 20 stacji radiowych. Wzornictwo jest dopasowane do pozostały komponentów serii X. W trzecim kwartale tego roku ma też być osiągalny pilot do sterowania systemem złożonym z komponentów: X-Plora, X-Ray, X-A100R lub X-P100.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl