Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FIRESTONE AUDIO - w dystrybucji sklepu RMS (20.05.2011)

Sklep rms.pl został wyłącznym importerem i sprzedawcą marki Firestone w Polsce. Firestone Audio to tajwańska firma specjalizująca się w produkcji niedużych, prostych i funkcjonalnych urządzeń audio. Sprzęt tej marki od niedawna jest dostępny na naszym rynku.

Oferta Firestone obejmuje przetworniki cyfrowo-analogowe (DAC) z USB. W tej grupie są modele Fubar2, Spitfire MKII, iLoveTW. Wzmacniacze słuchawkowe z przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC) to modele Fireye2, Fubar3, Fubar4, Libby. Kompaktowe wzmacniacze stereo, (także w wersji z DAC USB) to BigJoe2, BigJoe3, BigJoe4, Rubby. Stacjonarne wzmacniacze słuchawkowe to Cute Beyond, Cute Curve. Przenośne wzmacniacze słuchawkowe do odtwarzaczy MP3 to Fireye Mini, Fireye1. Dostępny jest też konwerter USB DAC oraz USB ADC FubarIO. MASS to przedwzmacniacz stereo z pilotem, a Korora to przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC. BRAVO to zewnętrzny procesor cyfrowy 24bit/96 kHz.

[zdjęcie wzmacniacza Firestone Audio Big Joe II]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl