Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SONY - nowe urządzenia Blu-ray (18.04.2011)

Sony powiększa ofertę produktów Blu-ray. Do sprzedaży wchodzą trzy 2.1-kanałowe zestawy kina domowego i pierwszy przenośny odtwarzacz Blu-ray w ofercie Sony. Przygotowano też nowy, zaawansowany model stacjonarny.

Zestawy 2.1-kanałowe z odtwarzaczem Blu-ray to: BDV-EF200, BDV-L600 i BDV-L800. Dzięki technologii Bravia Internet Video nowe zestawy umożliwiają odtwarzanie filmów prosto z Internetu. Technologia S-Force PRO pozwala na reprodukcję wirtualnego dźwięku przestrzennego przy pomocy zmniejszonej ilości kanałów. Natomiast technologia IP Noise Reduction służy poprawianiu obrazu przy oglądaniu materiałów z Internetu. Dwa porty HDMI umożliwiają łatwe podłączanie innych urządzeń HD, takich jak przystawki STB i konsole do gier. Posiadacze sprzętu Apple (iPod, iPhone) mają do dyspozycji dok na swoje urządzenia i mogą z nich odtwarzać muzykę i filmy. Użytkownicy iPodów touch, telefonów iPhone i smartfonów Android mają możliwość zdalnego sterowania odtwarzaczem. Modele BDV-L600 i BDV-L800M są uniwersalne w instalacji, bowiem wchodzący w ich skład odtwarzacz można ustawić poziomo, pionowo, a nawet zawiesić na ścianie (do modelu BDV-L600 wymagany jest uchwyt WS-L100). Zestaw BDV-L800 jest ponadto wyposażony w sieć bezprzewodową Wi-Fi oraz głośniki o kącie emisji 270 stopni.

BDP-SX1 to pierwszy przenośny odtwarzacz Blu-ray marki Sony. Został on wyposażony w 10,1-calowy (26 cm) obrotowy wyświetlacz LCD o dużej rozdzielczości. Wbudowany port USB zapewnia dostęp do nagrań z różnych urządzeń przenośnych, a wewnętrzny akumulator pozwala na odtwarznie do 5 godzin po jednym naładowaniu. Odtwarzacz ma też wyjście HDMI.

Stacjonarny model BDP-S780 wykorzystuje dodatkowe technologie do obróbki obrazu. IP Content Noise Reduction Pro optymalizuje obrazy o niższej jakości co ma poprawić oglądanie silnie skompresowanych filmów z Internetu. Zastosowano też technologię Super Bit Mapping Video. BDP-S780 wyposażony jest w bezprzewodowe połączenie sieciowe. Poza tym nowy model pozwala na prowadzenie rozmów i wideopołączeń przez Skype, na dużym ekranie telewizyjnym. Aplikacja Media Remote przyda się tym, którzy chcą przegladać sieć lub używać smartfonu do sterowania odtwarzaczem.

[zdjęcie odtwarzacza Blu-ray Sony BDP-S780]
[zdjęcie systemu Blu-ray Sony BDV-L800]
[zdjęcie przenośnego odtwarzacza Blu-ray Sony BDP-SX1]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl