Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FINITE ELEMENTE - muzyczna półka Hohrizontal 51 (24.03.2011)

Znana głównie z produkcji stolików audio firma Finite Elemente wytwarza również modułowe meble grające. Ostatnio oferta poszerzyła się o półkę muzyczną Hohrizontal 51. Wygląda ona niemal dokładnie tak jak zwykła, ścienna półka na książki.

Moc wbudowanego wzmacniacza to 2x50W. Na wyposażeniu są układy zabezpieczające. Hohrizontal 51 ma trzydziestostykowe złącze dokujące dla urządzeń Apple iPod/iPhone. Urządzenia te (z wyjątkiem modeli starszych niż iPod trzeciej generacji oraz iPod Shuffle) mogą być ładowane po podłączeniu do gniazda dokującego.

Oprócz gniazda dokującego dla sprzętu Apple dostępne jest liniowe wejście RCA i gniazdo USB. Zainstalowano też wyjście audio i kompozytowe wyjście wideo. Dzięki temu można podłączyć dodatkowe zewnętrzne źródła dźwięku, (w tym komputer poprzez mini USB). Wyjście wideo może być wykorzystywane do wysyłania obrazów do podłączonego telewizora. Można wykorzystywać Hohrizontal 51 jako podstawowy system głośników dla płaskiego TV.

Dwa głośniki wysokotonowe, osłonięte plecionką drucianą, umiejscowione są z przodu, blisko bocznych krawędzi. Na spodniej ściance półki zamontowane są dwa głośniki niskotonowe.

Zależnie od sposobu mocowania na ścinanie maksymalne obciążenie półki mieści się w przedziale 10-25 kg. Wymiary (SGW) to 1000 x 300 x 51 mm. Masa jest równa 10 kg. Dopuszczalna jest instalacja we wnętrzach takich jak kuchnia czy łazienka. W komplecie załączany jest pilot, kabel zasilający i uchwyt ścienny.

Półka w wykończeniu na kolor czarny, antracyt, kobalt, czerwony, biały lub malwa (wysoki połysk) kosztuje 2.000 zł. Cena dla wykończenia orzech (mat) to 2.800 zł.

[zdjęcie nuzycznej półki Finite Elemente Hohrizontal 51]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl