Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - trzecia generacja odtwarzacza GoGear Muse (23.03.2011)

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację swojego odtwarzacza MP4 GoGear Muse. Odtwarzacz posiada szeroki ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cala. Muse jest dostępny w wersjach z pamięcią 8, 16 i 32GB. W Polsce dostępna będzie tylko wersja 16GB (SA3MUS16S/02) w cenie 659 złotych.

Poprzednia wersja GoGear Muse obsługiwała pliki audio MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, APE oraz pliki wideo MPEG4, RMVB, WMV9. Miała też wbudowany tuner FM, możliwość nagrywania z tunera i z mikrofonu. Nie mamy jeszcze potwierdzenia czy nowa wersja oferuje ten sam zestaw funkcji.

GoGear Muse posiada funkcje dźwiękowe znane z poprzednich modeli: FullSound, Surround for Movies oraz słuchawki z izolacją dźwięku. Połączenie opatentowanej przez firmę Philips technologii FullSound i słuchawek blokujących dźwięki docierające z zewnątrz ułatwie korzystanie ze sprzętu w głośnym otoczeniu.

Philips dodał też do wyposażenia nowe funkcje: SafeSound, Sound Personalization i LikeMusic. Technologia SafeSound analizuje sposób słuchania muzyki i informuje, jeśli poziom głośności i wystawienie na działanie dźwięku może długotrwale uszkodzić słuch. Po ostrzeżeniu wystarczy nacisnąć przycisk aktywacji bezpiecznego poziomu głośności, a zostanie on automatycznie dostosowany do wartości bezpiecznej dla uszu. Dodatkowo funkcja SafeSound pokazuje dzienne i tygodniowe podsumowania wystawienia na działanie dźwięku, dzięki czemu można lepiej zadbać o zdrowie swojego słuchu. Sound Personalization służy do dostosowywania brzmienia muzyki do własnych gustów. Podczas słuchania poszczególnych piosenek można płynnie zmieniać ustawienia korektora dźwięku, przesuwając palcem po ekranie odtwarzacza Muse. Z kolei LikeMusic tworzy listy odtwarzania. Funkcja ta, wykorzystywana przez aplikację do odtwarzania multimediów Songbird firmy Philips, służy do układania list pasujących do siebie utworów, które wybierane są spośród pozycji w bibliotece użytkownika i w urządzeniu GoGear. Od innych rozwiązań dostępnych na rynku funkcja LikeMusic różni się tym, że analizuje słuchaną muzykę, a nie opiera się tylko na metadanych dołączanych do utworów.

[zdjęcie odtwarzacza Philips GoGear Muse (3 generacja z 2011 roku)]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl