Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PHILIPS - stacje dokujące dla sprzętu przenośnego Apple (1.03.2011)

Philips wprowadził do oferty nowe stacje dokujące dla sprzętu przenośnego Apple. Pozwalają one korzystać nie tylko z odtwarzczy iPod i telefonów iPhone, ale także z tabletów iPad. Dla wszystkich trzech modeli dostępna jest darmowa aplikacja do sterowania różnymi funkcjami (nawigacja, korektor, zegar, budzik).

Najbardziej zaawansowany model to Philips Fidelio Primo DS9000 (cena 1.999 złotych) z wbudowanym kompletem stereofonicznych dwudrożnych zestawów głośnikowych. W stacji pracują głośniki 4-calowe dla obsługi niskich tonów i głośniki 1-calowe dla tonów wysokich. Zastosowano pasywną zwrotnicę. Głośniki niskotonowe pracują w obudowach bass-reflex. Wbudowany wzmacniacz ma moc 2x50W. Oprócz gniazda dokującego, do dyspozycji jest też gniazdo liniowe AUX. Podczas słuchania muzyki, wystarczy oddalić się od urządzenia, aby podświetlone klawisze funkcyjne automatycznie wygasły. Po zbliżeniu dłoni klawisze znów zostają podświetlone. Stacja zasilana jest z sieci napięciem z zakresu 100-240V.

Model Fidelio DS8550 (cena 1.469 złotych) wykorzystuje dwa szerokopasmowe głośniki 3-calowe pracujące w obudowach bass-reflex. Wbudowany jest wzmacniacz 2x15W. Oprócz gniazda dokującego do dyspozycji jest też gniazdo liniowe AUX. Funkcja strumieniowego transferu Bluetooth, w którą wyposażona jest stacja, pozwala odtwarzać sygnał przesyłany tym kanałem z odległości do 10m (profile A2DP, AVRCP). Stacja może pracować na zasilaniu sieciowym (napięcie 100-240V) lub z wbudowanego akumulatora. Na zasilaniu bateryjnym pracuje do 5 godzin.

Philips Fidelio DS7550 (cena 659 złotych) zaprojektowany został z myślą o podróżowaniu, jest najmniejszy i najlżejszy spośrod trzech nowych modeli. Fidelio DS7550 pozwala korzystać z odtwarzczy iPod i telefonów iPhone, ale już nie obsługuje tabletów iPad. Moc wbudowanego wzmacniacza to 10W. Oprócz gniazda dokującego do dyspozycji jest też gniazdo liniowe AUX. Stacja może pracować na zasilaniu sieciowym (napięcie 100-240V) lub z wbudowanego akumulatora. Na zasilaniu bateryjnym pracuje do 8 godzin.

[zdjęcie stacji dokującej Philips Fidelio DS9000]
[zdjęcie stacji dokującej Philips Fidelio DS8550]
[zdjęcie stacji dokującej Philips Fidelio DS7550]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl