Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CRESYN - polska dystrybucja producenta słuchawek (18.02.2011)

Na polski rynek weszły produkty firmy Cresyn, jednego z największych producentów słuchawek. Dystrybucję w naszym kraju prowadzi MIP. Marka Cresyn nie jest tak znana jak to powinno wynikać ze skali działalności. Cresyn produkuje bardzo dużo słuchawek jako poddostawaca dla firm takich jak Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola , Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa i innych. Firma Cresyn powstała w 1959 roku i pierwotnie zajmowała się produkcją igieł gramofonowych. Z początkiem lat 1980-tych rozpoczęła produkcję słuchawek.

Na własną ręką firma sprzedaje słuchawki pod dwoma markami. Cresyn to marka skierowana na rynek masowy, natomiast Phiaton to marka skierowana na rynek klasy wyższej. Tą pierwszą można już zakupić na rynku polskim. Sprzedaż wyrobów marki Phiaton na polskim rynku też jest planowana przez dystrybutora, ale raczej w dalszej przyszłości.

W ofercie firmy jest szeroka gama słuchawek od typowych dousznych, poprzez słuchawki dokanałowe, nauszne o niewielkich kopułkach, i wreszcie całkowicie zakrywające uszy. Wśród produktów są modele z pilotem do wykorzystania z produktami Apple lub telefonami. Produkty marki Cresyn można zakupić już od 29zł, a najdroższy model słuchawek kosztuje 239zł.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl