Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUND MAGIC - przenośny wzmacniacz słuchawkowy A10 (7.02.2011)

Do sprzedaży wszedł przenośny wzmacniacz słuchawkowy SoundMAGIC A10. Jest to zasilane bateryjnie urządzenie przeznaczone do współpracy z różnego rodzaju sprzętem przenośnym, jak telefony, odtwarzacze MP3, tablety czy notebooki. W porównaniu ze wzmacniaczami słuchawkowymi w wielu urządzeniach przenośnych A10 daje większą moc wyjściową i wyższą jakość dźwięku.

SoundMagic A10 ma moc 70 mW przy obciążeniu 33 omy. Wbudowany potencjometr umożliwia dodatkową regulację głośności. Zestaw współpracuje z każdym urządzeniem wyposażonym w wyjście słuchawkowe bądź liniowe. Do dyspozycji jest też przełącznik Extra Bass podbijający najniższe częstotliwości (+4dB na 50Hz).

A10 pozwala na ponad 10 godzin pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie ma anty poślizgową obudowę. W komplecie znajduje się ładowarka, przejściówka dla produktów Apple (iPpod, Touch, iPhone, iPad), kabel Mini USB, kabel audio i rozgałęziacz słuchawkowy. Do ładowania służy złącze mini USB. A10 ma system automatycznego włączania/wyłączania obwodu w celu ochrony słuchawek.

Cena A10 to 249 złotych. W Polsce można zakupić produkty SoundMAGIC w sieciach MP3Store.pl , Empik, a wkrótce także w Euro RTV-AGD, Media-Saturn oraz Vobis.

Dane techniczne:
- Napięcie ładowania .... 5 V
- Prąd ładowania ... 500mA
- Impedancja wejściowa .... 10 komów
- Max poziom na wejściu .... -6dBV (RMS)
- Impedancja obciążenia .... 16-300 omów
- Max poziom na wyjściu .... 1.6V (RMS przy 33 omach)

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego SoundMagic A10]
[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego SoundMagic A10 - akcesoria]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl