Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

PERREAUX - wzmacniacz z wejściami cyfrowymi Audiant 80i (19.01.2011)

Nowozelandzka firma Perreaux od kilku miesięcy zapowiadała swój nowy wzmacniacz zintegrowany Audiant 80i. W tym miesiącu wszedł on do sprzedaży. Jest to pierwszy model z nowej serii Audiant.

Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest zastosowanie kompletu wejść cyfrowych i analogowych. Audiant 80i ma wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy z upsamplingiem, 24bity-192kHz. Na wyposażeniu jest wejście USB do współpracy z komputerem, cyfrowe wejście koncentryczne ze sprzężeniem transformatorowym i dwa cyfrowe wejścia optyczne. Oprócz trzech analogowych wejść liniowych jest też wejście gramofonowe MM. Do dyspozycji są też dwa analogowe wyjścia, liniowe (line-out) i z przedwzmacniacza (pre-out).

Audiant 80i ma moc 80W na obciążeniu 8 omów (130W przy 4 omach). Stopień wyjściowy pracuje w klasie AB i wykorzystuje tranzystory MOSFET. Zastosowano toroidalny transformator 400VA i niskoimpedancyjny zasilacz. Pilot Audianta pozwala na sterowanie podstawowymi funkcjami takich programów jak iTunes czy Windows Media Player podłączonego przez USB komputera.

Dane techniczne:
- Moc .... 80W/8omów, 130W/4omy
- Wymiary .... 431 x 67 x 309 mm
- Masa .... 11,5 kg

[zdjęcie wzmacniacza Perreaux Audiant 80i]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl