Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HARMAN KARDON - systemy kina domowego BDS300 i BDS700 (5.01.2011)

Seria systemów kina domowego BDS firmy Harman Kardon wzbogaciła się o dwa modele. Nowe systemy BDS300 i BDS700 są podobne do wprowadzonych niedawno na rynek BDS400 i BDS800. Różnica dotyczy zastosowanych głośników.

Systemy BDS bazują na cyfrowych wzmacniaczach dających w trybie stereo moc 65W na kanał. Każdy system ma dwa anlogowe wejścia audio, koncentryczne wejście cyfrowe, dwa optyczne wejścia cyfrowe, gnizado USB, gnizado Ethernet, gniazdo The Bridge III i gniazdo antenowe. Oprócz terminali głośnikowych na wyposażeniu jest też wyjście HDMI, wyjście RCA na subwoofer i wyjście słuchawkowe mini-jack. Wbudowany napęd optyczny czyta płyty CD, DVD i Blu-ray. Tuner FM obsługuje system RDS. Obsługiwane są pliki MP3, WMA i JPEG. Subwoofery obydwu systemów wykorzystują 20-centymetrowy głosnik oraz 200-watoey wzmacniacz.

Harman Kardon BDS 300 (orientacyjna cena 4.499 złotych) to system 2.1. Zestawy satelitarne są dwudrożne. Wykorzystywany jest w nich 75-milimetrowy głośnik średniotonowy i 19-milimetrowy, stożkowy głośnik wysokotonowy.

Harman Kardon BDS 700 (orientacyjna cena 5.199 złotych) to system 5.1. Zestawy satelitarne i głośnik centrlny to konstrukcje dwudrożne. Wszystkie bazują na 75-milimetrowych, średniotonowych głośnikach stożkowych i 13-milimetrowym, kopułkowych głośnikach wysokotonowych.

[zdjęcie systemu Harman Kardon BDS 700]
[zdjęcie systemu Harman Kardon BDS 300 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl