Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REL - nieduży subwoofer T5 (31.12.2010)

W styczniu 2011 do sprzedaży w Polsce ma wejść nowy subwoofer REL T5. Jest to najnowszy i najmniejszy model tego producenta. T5 ma obudowę zamkniętą z wewnętrzymi wzmocnieniami. Obudowa spoczywa na czterech aluminiowych stopkach. W subwooferze zastosowano 8-calowy głośnik o długim skoku cewki. Głośnik jest skierowany w dół. Napędzany jest on za pomocą 125-watowego wzmacniacza pracującego w klasie AB. Tak jak inne modele REL, T5 także pozwala na podłączenie wysokopoziomowe (Speakon), niskopoziomowe (RCA) oraz LFE (RCA). Na wyposażeniu jest przełącznik do odwracania fazy oraz regulacja poziomu głośności. T5 ma wbudowane układy zabezpieczające. Ustawień dokonuje się za pomocą pokręteł umieszczonych z tyłu obudowy.

REL T5 może być wykończony czarnym lub białym lakierem fortepianowym. Wymiary subwoofera łącznie ze stopkami i innymi wystającymi elementami to (SWG) 267 x 302 x 297 mm. Jego masa wynosi 11,7 kg. Cena REL T5 to 1.990zł.

[zdjęcie subwoofera REL T5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl