Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REL - nieduży subwoofer T5 (31.12.2010)

W styczniu 2011 do sprzedaży w Polsce ma wejść nowy subwoofer REL T5. Jest to najnowszy i najmniejszy model tego producenta. T5 ma obudowę zamkniętą z wewnętrzymi wzmocnieniami. Obudowa spoczywa na czterech aluminiowych stopkach. W subwooferze zastosowano 8-calowy głośnik o długim skoku cewki. Głośnik jest skierowany w dół. Napędzany jest on za pomocą 125-watowego wzmacniacza pracującego w klasie AB. Tak jak inne modele REL, T5 także pozwala na podłączenie wysokopoziomowe (Speakon), niskopoziomowe (RCA) oraz LFE (RCA). Na wyposażeniu jest przełącznik do odwracania fazy oraz regulacja poziomu głośności. T5 ma wbudowane układy zabezpieczające. Ustawień dokonuje się za pomocą pokręteł umieszczonych z tyłu obudowy.

REL T5 może być wykończony czarnym lub białym lakierem fortepianowym. Wymiary subwoofera łącznie ze stopkami i innymi wystającymi elementami to (SWG) 267 x 302 x 297 mm. Jego masa wynosi 11,7 kg. Cena REL T5 to 1.990zł.

[zdjęcie subwoofera REL T5]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl