Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

FATMAN - nowe wersje wzmacniaczy multimedialnych (29.12.2010)

Do sprzedaży weszły nowe wersje lampowych wzmacniaczy multimedialnych Fatman. Fatman to brytyjska marka, która należy do przedsiębiorstwa TL Audio.

Fatman Trinity to lampowo-tranzystorowy wzmacniacz wyposażony w konwerter cyfrowo-analogowy (DAC) z wejściem USB dla transferu danych z komputerów i innych urządzeń. Trinity ma moc 25W na kanał. Do budowy przedwzmacniacza użyto lamp 2x6N2 (triody) oraz 1x6E2 (magiczne oko). Oprócz odtwarzania sygnałów z wejścia USB, Trinity ma też wbudowaną stację dokująca dla sprzętu Apple (iPod/iPhone), wejście mini-jack i wejście RCA. Oprócz terminali głośnikowych Trinity ma też wyjście RCA na subwoofer i wyjścia wideo (S-video, kompozytowe). Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania. Fatman Trinity kosztuje 2.099 zł. Zestaw Trinity z kolumnami stereo ma cenę 2.599zł. Dołączne kolumny to dwudrożne zestawy z obudową zamkniętą.

Fatman iTube MK II to nowa wersja znanego wzmacniacza lampowego. Fatman iTube MK II ma wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy (DAC) z wejściem USB oraz szereg udoskonaleń w samej budowie wzmacniacza. Do dyspozycji jest też załączana w zestawie stacja dokująca dla sprzętu Apple (iPod/iPhone). Do budowy wzmacniacza użyto lamp: 2x6N1 (ECC85, triody) oraz 1x6E2 (EM87 magiczne oko). Wejścia analogowe to komplet RCA oraz mini-jack. Oprócz terminali głośnikowych jest też wyjście słuchawkowe. Na wyposażeniu jest pilot zdalnego sterowania. Fatman iTube MK II kosztuje 1.599zł. Zestaw iTube z kolumnami stereo ma cenę 2.099zł. Dołączne kolumny to dwudrożne zestawy z obudową zamkniętą.

[zdjęcie wzmacniacza Fatman Trinity z kolumnami]
[zdjęcie wzmacniacza Fatman iTube z kolumnami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl