Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AKG - słuchawki bezprzewodowe Bluetooth K830 BT (28.12.2010)

Do sprzedaży weszły bezprzewodowe, dynamiczne, zamknięte słuchawki AKG K 830 BT. Bazują one na łączu typu Bluetooth i mogą dzięki temu współpracować z licznymi urządzaniami obsługującymi ten typ trnasmisji, jak niektóre przenośne odtwarzacze (przykładowo iPod) czy telefony (przykładowo iPhone). Wszystkie elementy sterujące do zwiększania lub zmniejszania głośności, odbierania i kończenia połączeń telefonicznych, wstrzymywania odtwarzania lub pomijania ścieżek znajdują się na muszli słuchawki. Mikrofon umiejscowiony również w muszli słuchawkowej, co eliminuje konieczność korzystania z mikrofonu na pałąku. Zastosowano opatentowany mechanizm składania pałąka słuchawek 3D-Axis2. Długość pracy pomiędzy kolejnymi ładowaniami może przekroczyć 8 godzin.

Słuchawki produkowane są w kolorze czarnym. Ich masa to 145g. Pasmo prznoszenia rozciąga się od 18Hz do 20kHz. W komplecie załączany jest przewód USB do ładowania. Cena detaliczna tego modelu to około 650 zł.

[zdjęcie słuchawek AKG K830 BT]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl